Do poprawnego działania strony wymagana jest włączona obsługa JavaScript.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »
Realizacje
Projekt i druk teczki reklamowej dla banku
Projekt strony internetowej RWD dla Banku Spółdzielczego

Opis

Bank Spółdzielczy w Koszęcinie funkcjonuje nieprzerwanie od ponad 61 lat. Przechodził różne koleje losu, nigdy jednak nie zawiódł zaufania swoich klientów i udziałowców. Przez lata ciężkiej pracy, kosztem wyrzeczeń, zgromadzone zostały znaczne fundusze. Bank osiągnął już wymagany na koniec 2010 roku próg kapitałowy w wysokości 1 mln euro. Ale źródłem sukcesu Banku w Koszęcinie nie są tylko przemiany ustrojowo-gospodarcze, które dokonały się w ostatnich latach. Źródłem sukcesu są przede wszystkim ludzie, doświadczona i wysoko wykwalifikowana załoga, która ciągle podnosi swoje kwalifikacje i wie jak dostosować ofertę produktową banku do wymagań i zasobów swoich klientów. Źródłem sukcesu jest także dobre zarządzanie oraz stałe unowocześnianie warunków obsługi klientów oraz oferowanie nowoczesnych produktów bankowych.

Realizacje
Projekt roll up dla firmy z branży górniczej
Produkcja filmu reklamowego i animacji 3D dla firmy z branży górniczej
Wizualizacja 3D dla dla producenta maszyn górniczych
Wizualizacja 3D dla dla producenta maszyn górniczych
Projekt folderu dla firmy z branży górniczej
Projekt folderu dla firmy z branży górniczej
Projekt folderu dla firmy z branży górniczej

Opis

Firma Becker-Warkop Sp. z o.o. istnieje już od 1991 roku. Jest w Polsce, a szczególnie na Śląsku - regionie nierozerwalnie związanym z polskim górnictwem - wiodącym producentem maszyn i urządzeń dla górnictwa.

Realizacje
Produkcja filmu promocyjnego z eventu dla producenta środków do pielęgnacji włosów

Opis

Brocato to linia profesjonalnych produktów do pielęgnacji i stylizacji, które pozwalają podkreślić wyjątkowość i niepowtarzalność własnego stylu. Dzięki temu możesz „zabrać do domu” fryzurę wykreowaną w Salonie i cieszyć się nią do następnej wizyty u Twojego fryzjera.

Realizacje
Sklep internetowy ze sztukaterią
Projekt i druk wizytówek dla sklepu internetowego z dekoracjami
Wizualizacja 3D dla sklepu internetowego z dekoracjami
Projekt roll up dla sklepu internetowego z dekoracjami
Projekt i druk ulotki DL dla sklepu internetowego ze sztukaterią
Projekt logo dla sklepu internetowego z wyposażeniem wnętrz
Produkcja animacji 3D pokazująca listwę przysufitową NMC

Opis

Clusiv- sklep internetowy, dystrybutor sztukaterii firm ORAC DECOR, NMC oraz EXTERIOR Sztukateria Elewacyjna, podług drewnianych oraz ekskluzywnych tapet. CLUSIV to miejsce stworzone z myślą o wymagających klientach, którzy w życiu szukają wyrafinowanego smaku wyrażanego w każdym detalu. W SklepieCLUSIV  znajdą Państwo stylowe dodatki i elektryzująco eleganckie dekoracje pochodzące z kolekcji firm: ORAC DECOR® , NMC oraz elementy polskiego producenta sztukaterii elewacyjnej EXTERIOR. 

Realizacje
Zaprojektowanie strony www dla stacji diagnostycznej

Opis

OKRĘGOWA STACJA KONTROLI POJAZDÓW „DIAGNOCAR” - prowadzi swoją działalność od 1999 roku. Wykonuje badania okresowe oraz dodatkowe samochodów osobowych, ciężarowych, motocykli, autobusów, ciągników rolniczych, przyczep i naczep.
Dokonuje również rejestracji haków holowniczych, pojazdów z instalacją gazową, pojazdów przystosowanych do przewozu materiałów niebezpiecznych, pojazdów uprzywilejowanych oraz samochodów sprowadzonych z zagranicy. Diagnocar zatrudnia diagnostów o bardzo wysokich kwalifikacjach i wszystkich uprawnieniach jakie powinien posiadać pracownik na w/w stanowisku.

 

Realizacje
Projekt roll up dla siłowni i klubu fitness
Projekt logo dla centrum sportowego
Projekt i druk ulotki DL dla siłowni i klubu fitness

Opis

Fit Your Life to nie tylko nasza nazwa, to przede wszystkim hasło nawołujące do prowadzenia zdrowego i aktywnego stylu życia. Atrakcyjne położenie klubu - w sercu Tarnowskich Gór, 100 m od rynku - daje szansę na skorzystanie z ofert klubu na przerwie w czasie pracy lub podczas zakupów w mieście. Dla mieszkańców centrum Tarnowskich Gór nasz klub jest osiągalny w przeciągu paru minut spaceru.  Kadra instruktorska  z niezwykłą pasją, pozytywną energią oraz wysoką motywacją pomoże Państwu w ich osiągnięciu. Na Państwa życzenie treningi personalne mogą być prowadzone również w innych językach: angielskim lub niemieckim. W siłowni oraz klubie fitness można skorzystać z ćwiczeń siłowych jaki i  aerobowych, zajęć fitness, kursów tańca,  oraz - dla uzupełnienia diety, wzmocnienia efektu ćwiczeń oraz szybszej regeneracji  - z porad dietetycznych wspomaganych suplementami.

Realizacje
Produkcja filmu reklamowego i animacji 3D dla firmy z branży górniczej

Opis

Firma funkcjonuje jako spółka prawa handlowego. Obecny stan zatrudnienia wynosi około 800 osób. JZR posiada cztery wydziały produkcyjno-remontowych oraz cztery wydziały górnicze. Przedmiotem działania spółki są usługi instalowania, napraw i konserwacji maszyn górniczych, oraz wynajem maszyn górniczych.

Realizacje
Produkcja filmu reklamowego dla producenta elektroniki

Opis

MCD Electronics zajmuje się zarówno konstrukcją jak i produkcją zaawansowanych urządzeń elektronicznych z dziedziny medycyny, automatyki przemysłowej, układów oraz systemów monitoringu i oświetlenia awaryjnego. Wypracowane rozwiązania technologiczne sprawdzają się doskonale w tak kompleksowych konstrukcjach jak hotele, lotniska, czy szpitale. Firma jest także producentem pierwszego polskiego systemu automatyki domowej typu inteligentny dom – Domito.

Realizacje
Projekt kalendarza dla Nova System
Projekt folderu dla agencji ochrony
Projekt i druk ulotki DL dla agencji ochrony

Opis

Agencja Ochrony Osób i Mienia NOVA SYSTEM jest liczącym się na rynku ogólnopolskim przedsiębiorstwem działającym od 1991 roku. Kompetencje, poparte procedurami i doświadczeniem wyniesionym z realizacji ponad 20000 projektów pozwalają zaproponować usługi na najwyższym poziomie. Nova System realizuje kompleksowe rozwiązania dostosowane do potrzeb klienta w zakresie zabezpieczeń technicznych, monitoringu, ochrony fizycznej, konwojowania wartości pieniężnych oraz usług porządkowych.

Realizacje
Projekt teczki reklamowej dla producenta opakowań sztucznych
Identyfikacja wizualna (Corporate Identity) dla producenta opakowań z tworzyw sztucznych
Lifting logo dla producenta opakowań z tworzyw sztucznych
Projekt i druk wizytówek dla firmy produkcyjnej

Opis

Politan wytwarza rodzinne produkty, które oferują wysoką jakość oraz posiadają uczciwą cenę. Produkty przeznaczone do prac służących utrzymaniu domowego ogniska, będące elementem integrującym członków rodziny przy wspólnych  pracach domowych. Produkty pozwalające na edukację od najmłodszych lat, w jaki sposób dbać o siebie i swoje otoczenie, co daje możliwość kształtowania postaw społecznych. Produkty Politan są uczciwe, czyli w żaden sposób nie szkodzą ani nie oszukują swych użytkowników. Sprzyjają rozwojowi kolejnych pokoleń poprzez ograniczenie wykorzystania detergentów, wykorzystanie surowców wtórnych i szybką degradacje odpadów. Poprzez swoją innowacyjność zapewniają lepsze życie nam i kolejnym pokoleniom.

Realizacje
Projekt i druk wizytówek dla Kas Oszczędnościowo-Kredytowych

Opis

Spółdzielcze Kasy Oszczędnościowo-Kredytowe działają w Polsce od 1992 roku. Podobne instytucje, zwane także uniami kredytowymi, działają w 96 krajach, skupiając 177 milionów ludzi.

Opolska Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa służy swoim Członkom od 1998 roku. Celem Kasy jest propagowanie oszczędności i gospodarności oraz upowszechnianie idei samopomocy finansowej.

Realizacje
Projekt strony internetowej responsywnej RWD dla dirmy wdrażającej oprogramowanie Comarch
Projekt i druk teczek reklamowych dla firmy wdrażającej oprogramowanie Comarch
Projekt teczki dla firmy z branży IT
Identyfikacja wizualna (Corporate Identity) dla firmy wdrażającej oprogramowanie Comarch
Projekt i druk wizytówek dla firmy z branży IT
Projekt logo dla firmy wdrażającej oprogramowanie Comarch
Projekt teczki reklamowej dla firmy z branży IT

Opis

2BSoft to Złoty Partner Comarch S.A., uhonorowany prestiżową nagrodą za najwyższą jakość obsługi klienta. Oferuje między innymi nowoczesne systemy ERP do sprawnego zarządzania firmą oraz wysokiej jakości oprogramowanie Comarch CDN XL. Wdrożenia CDN XL, a także CDN OPTIMA oferowane przez 2BSoft to gwarancja profesjonalizmu i solidności, a także sprawnego funkcjonowania Państwa firmy.

Realizacje
Projekt kalendarza dla centrum pompowego
Projekt strony mobilnej (RWD) dla centrum pompowego
Projekt wizualizacji 3D dla firmy przemysłowej
Projekt folderu dla Centrum Pompowego
Wizualizacja 3D dla centrum pompowego
Wizualizacja 3D dla centrum pompowego
Produkcja animacji 3D dla centrum pompowego
Projekt i druk wizytówek dla firmy z branży przemysłowej
Projekt folderu dla centrum pompowego
Projekt roll up dla centrum pompowego

Opis

Działalność firmy A-Zet skoncentrowana jest na kompletacji dostaw pomp, armatury oraz urządzeń instalacyjnych dla przemysłu, wodociągów i kanalizacji, ciepłownictwa oraz budownictwa. Swoim klientom oferuje produkty renomowanych firm będących wiodącymi producentami urządzeń w swojej branży. Firma A-Zet jest producentem Energooszczędnych Zestawów Hydroforowych. Dzięki sprawdzonej technologii, zestawy charakteryzują się dużą niezawodnością i elastycznością pracy, ich zastosowanie gwarantuje spokój na lata.

Realizacje
Projekt i druk wizytówek dla kancelarii adwokackiej

Opis

Konsorcjum Silesia składa się z kilku ściśle współpracujących ze sobą kancelarii adwokatów i radców prawnych, świadczących usługi na terenie województwa śląskiego w takich miastach jak: Katowice, Jaworzno, Bytom, Tarnowskie Góry, Częstochowa, Sosnowiec, Kłobuck. Wszystkie kancelarie odgrywają równorzędną rolę, ich zadaniem jest wzajemne uzupełnianie się tak, aby zapewnić Państwu świadczenie usług prawnych na najwyższym poziomie merytorycznym i organizacyjnym.

Realizacje
Identyfikacja wizualna (Corporate Identity) dla organizatora imprez
Projekt wizytówek dla organizatora imprez
Projekt teczki reklamowej dla organizatora imprez
Projekt logo dla organizatora imprez

Opis

Agart Studio świadczy profesjonalne usługi z zakresu kompleksowej obsługi imprez oraz różnego rodzaju działań marketingowych na terenie całej Polski oraz za granicą. Firma posiada doświadczenie w organizacji wielkich imprez plenerowych, biznesowych, okolicznościowych i integracyjnych wszystkim nadając niepowtarzalną oprawę. Specjalizuje się także w świadczeniu usług cateringowych i fotograficznych a także organizacji akcji promocyjnych, pokazów mody, pokazów laserowych, świetlnych oraz iluzjonistycznych.

Realizacje
Projekt i druk ulotki DL dla firmy z branży czystości
Projekt logo dla firmy z branży czystości
Projekt teczki reklamowej dla firmy z branży czystości
Projekt i druk wizytówek dla firmy z branży czystości
Identyfikacja wizualna (Corporate Identity) dla firmy z branży czystości

Opis

Agma to fima usługowo-handlowa obecna na rynku od 1993 roku. Wieloletnie doświadczenie w branży czystości pozwala zagwarantować Klientom firmy Agma obsługę na najwyższym poziomie, dzięki zdobytej wiedzy, wykwalifikowanej kadrze oraz korzystaniu z najlepszych rozwiązań technicznych. Współpracując z AGMA otrzymają Państwo dużo więcej, niż tylko produkty do mycia i dezynfekcji. Agma oferuje innowacyjny asortyment produktów, systemów dozujących i usług .

Realizacje
Identyfikacja wizualna (Corporate Identity) dla firmy z branży IT
Projekt i druk wizytówek dla firmy z branży IT

Opis

Firma Algomedia jest specjalistą w dziedzinie marketingu internetowego z siedzibą w Chorzowie. Pomaga firmom w optymalnym wykorzystywaniu stron internetowych do pozyskiwania nowych klientów i zwiększania sprzedaży.
Optymalizację stron internetowych dla potrzeb wyszukiwarek – dostosowanie Twojej witryny do potrzeb wyszukiwarek, zapewnienie jej maksymalnej widoczności i skuteczności. Zapewnienie Twojej witrynie miejsca w pierwszej 10-tce rezultatów wyszukiwania dla określonych fraz i utrzymanie go w dłuższym okresie czasu. Poprowadzenie skutecznych kampanii reklamowych w wyszukiwarkach – wypromowanie Twojej witryny wśród osób zainteresowanych Twoimi produktami lub usługami.

Realizacje
Projekt i druk wizytówek dla firmy z branży w branży materiałów teletechnicznych
Identyfikacja wizualna (Corporate Identity) dla firmy z branży materiałów teletechnicznych

Opis

Firma ALTRA działa w branży materiałów teletechnicznych. Podstawowym założeniem było i jest oferowanie produktów o odpowiednim standardzie jakościowym, w konkurencyjnych cenach i - co ma równie ważne znaczenie - z możliwie najkrótszym terminem dostarczenia do odbiorcy. Toteż do dyspozycji klientów firma posiada odpowiedni magazyn, pozwalający na natychmiastową realizację standardowych zamówień w zakresie technologii dla kabli miedzianych i światłowodowych.

Realizacje
Projekt logo dla firmy przemysłowej

Opis

AMS Polska od początku swojej działalności zajmuje się kompleksową realizacją Systemów Energetycznych Obiektów, ich modernizacją i eksploatacją (nadzór i konserwacja urządzeń). W zależności od klasyfikacji obiektu i sposobu dostawy energii elektrycznej, AMS wykonuje linie SN (średniego napięcia), dostarcza rozdzielnice SN i stacje transformatorowe. Dla potrzeb rozdziału i dystrybucji energii elektrycznej po stronie niskiego napięcia firma oferuje rozdzielnice NN, układy pomiarowe, tablice licznikowe, złącza kablowe oraz układy automatyki zasilania. Większość z tych urządzeń jest prefabrykowana przez AMS z wykorzystaniem najnowszych rozwiązań technicznych i w oparciu o najnowocześniejszy sprzęt takich firm jak ABB, Siemens, Schneider Electric, Moeller, EFEN, Legrand, AEG, Schrack, Polo, Doepke, OBO Betterman, Kleinhuis, Spelsberg, Geyer, FAEL, Thorn, Berker, Artemide, Fagerhult, Philips.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »