Do poprawnego działania strony wymagana jest włączona obsługa JavaScript.

PRODUKCJA FILMÓW - REKLAMA DOBRZE NAKRĘCONA

Od kilkudziesięciu lat spot reklamowy bezapelacyjnie pozostaje najbardziej skutecznym, sugestywnym i przekonującym narzędziem promocji i reklamy.

Dzięki ekspansji internetu oraz rozwoju przemysłu filmowego spoty reklamowe przestały być domeną wyłącznie największych korporacji
i stały się środkiem promocji oraz narzędziem pracy nawet w niewielkich firmach.

Oferujemy Państwu bardzo zróżnicowaną, zawsze dostosowaną do indywidualnych potrzeb Klienta ofertę w zakresie realizacji filmów reklamowych.

Filmy instruktażowe

które w zrozumiały i czytelny sposób przekażą odbiorcy mechanizmy działania nawet najbardziej skomplikowanych urządzeń oraz procesów. 

Filmy szkoleniowe

stanowią doskonałe uzupełnienie cykli szkoleniowych, utrwalają wiedzę, bądź przekazują ją w zrozumiały, absorbujący sposób. 

Filmy przemysłowe

pozwalają wyobrazić sobie nawet najbardziej skomplikowany cykl produkcyjny i przystępnie demonstrują nawet bardzo zawiłe
procesy. 

Filmy korporacyjne

zaprezentują firmę, jej produkty, ofertę, pracowników oraz
strukturę w atrakcyjny dla odbiorcy sposób. Doskonale wspierają działania Public Relations podczas konferencji, targów oraz prezentacji wewnętrznych. 

Filmy promocyjne

w atrakcyjny i przejrzysty sposób prezentują firmy, produkty, inicjatywy, miasta i regiony. Prezentowane na stronach internetowych, podczas spotkań z odbiorcami, na targach i konferencjach skutecznie budują wizerunek marki.

Co jeszcze możemy dla Państwa zrobić?

Montaż audio-video

Zapewniamy kreatywny montaż audio. Odpowiednio kompilujemy głos lektora, podkład muzyczny i ścieżki efektów, tak aby stworzyć atrakcyjny i przykuwający uwagę widza dźwięk.

Bank lektorów

Współpracujemy z szeroką bazą profesjonalnych lektorów polskich i zagranicznych, również chińskich i koreańskich. Pomagamy dobrać ton i rejestr głosu lektora do charakterystyki filmu. .

Jakość HD

Kiedy warto wybrać High Definition?
Gdy zamierzasz wykorzystywać dany film przez okres kilku lat.

Jeśli projekt zakłada istotne ingerencje w obraz w procesie postprodukcji. Wiele procesów takich jak kluczowanie, intensywny grading, czy stabilizacja obrazu da lepszy efekt finalny, jeśli będziemy pracować w HD, nawet jeśli projekt kończy jako Standard Definition (SD).

Czołówki, animacja, efekty specjalne

Głodni prawdziwych wrażeń? Zapoznajcie się naszą ofertę z zakresu wizualizacji i animacji 3D, które w połączeniu z tradycyjnym filmem reklamowym zagwarantują Waszym odbiorcom kinowe wrażenia!

Agencja Reklamowa Nylon Coffee tworzona jest przez zespół wyjątkowych specjalistów od reklamy. Obsługujemy Klientów w zakresie reklamy z całej Polski oraz Klientów lokalnych ze Śląska, głównie z takich miast jak: BytomKatowiceChorzówTarnowskie GóryZabrzeCzeladźGliwiceŚwiętochłowiceSosnowiecPiekary ŚląskieRuda ŚlaskaSiemianowiceWarszawa. Interesuje Cię reklama na terenie Śląska? Umów się na spotkanie w Bytomiu lub w siedzibie Twojej firmy. Istnieje również możliwość spotkania się z naszym przedstawicielem w Warszawie

NYLON COFFEE

tel. +48 32 729 93 35
kom. +48 502 575 232
fax +48 32 757 09 43

Administratorem Państwa danych osobowych jest Agencja Reklamowa Nylon Coffee
Damian Pieczyrak z siedzibą przy ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 9, 41-902 Bytom. Państwa dane będą przetwarzane jedynie w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Mogą Państwo również wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi zapytania. Podstawa prawna: przetwarzanie jest niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy. W razie pytań prosimy o kontakt na: office@nyloncoffee.pl. Więcej na ten temat polityka prywatności
czytaj więcej schowaj

* pola wymagane

53

Sklepy internetowe

Projektowanie graficzne

Druk

Fotografia reklamowa

Prezentery

Kalendarze i kartki