Do poprawnego działania strony wymagana jest włączona obsługa JavaScript.

PRODUKCJA FILMÓW - REKLAMA DOBRZE NAKRĘCONA

Od kilkudziesięciu lat spot reklamowy bezapelacyjnie pozostaje najbardziej skutecznym, sugestywnym i przekonującym narzędziem promocji i reklamy.

Dzięki ekspansji internetu oraz rozwoju przemysłu filmowego spoty reklamowe przestały być domeną wyłącznie największych korporacji
i stały się środkiem promocji oraz narzędziem pracy nawet w niewielkich firmach.

Oferujemy Państwu bardzo zróżnicowaną, zawsze dostosowaną do indywidualnych potrzeb Klienta ofertę w zakresie realizacji filmów reklamowych.

Filmy instruktażowe

które w zrozumiały i czytelny sposób przekażą odbiorcy mechanizmy działania nawet najbardziej skomplikowanych urządzeń oraz procesów. 

Filmy szkoleniowe

stanowią doskonałe uzupełnienie cykli szkoleniowych, utrwalają wiedzę, bądź przekazują ją w zrozumiały, absorbujący sposób. 

Filmy przemysłowe

pozwalają wyobrazić sobie nawet najbardziej skomplikowany cykl produkcyjny i przystępnie demonstrują nawet bardzo zawiłe
procesy. 

Filmy korporacyjne

zaprezentują firmę, jej produkty, ofertę, pracowników oraz
strukturę w atrakcyjny dla odbiorcy sposób. Doskonale wspierają działania Public Relations podczas konferencji, targów oraz prezentacji wewnętrznych. 

Filmy promocyjne

w atrakcyjny i przejrzysty sposób prezentują firmy, produkty, inicjatywy, miasta i regiony. Prezentowane na stronach internetowych, podczas spotkań z odbiorcami, na targach i konferencjach skutecznie budują wizerunek marki.

Co jeszcze możemy dla Państwa zrobić?

Montaż audio-video

Zapewniamy kreatywny montaż audio. Odpowiednio kompilujemy głos lektora, podkład muzyczny i ścieżki efektów, tak aby stworzyć atrakcyjny i przykuwający uwagę widza dźwięk.

Bank lektorów

Współpracujemy z szeroką bazą profesjonalnych lektorów polskich i zagranicznych, również chińskich i koreańskich. Pomagamy dobrać ton i rejestr głosu lektora do charakterystyki filmu. .

Jakość HD

Kiedy warto wybrać High Definition?
Gdy zamierzasz wykorzystywać dany film przez okres kilku lat.

Jeśli projekt zakłada istotne ingerencje w obraz w procesie postprodukcji. Wiele procesów takich jak kluczowanie, intensywny grading, czy stabilizacja obrazu da lepszy efekt finalny, jeśli będziemy pracować w HD, nawet jeśli projekt kończy jako Standard Definition (SD).

Czołówki, animacja, efekty specjalne

Głodni prawdziwych wrażeń? Zapoznajcie się naszą ofertę z zakresu wizualizacji i animacji 3D, które w połączeniu z tradycyjnym filmem reklamowym zagwarantują Waszym odbiorcom kinowe wrażenia!

Agencja Reklamowa Nylon Coffee tworzona jest przez zespół wyjątkowych specjalistów od reklamy. Obsługujemy Klientów w zakresie reklamy z całej Polski oraz Klientów lokalnych ze Śląska, głównie z takich miast jak: BytomKatowiceChorzówTarnowskie GóryZabrzeCzeladźGliwiceŚwiętochłowiceSosnowiecPiekary ŚląskieRuda ŚlaskaSiemianowiceWarszawa. Interesuje Cię reklama na terenie Śląska? Umów się na spotkanie w Bytomiu lub w siedzibie Twojej firmy. Istnieje również możliwość spotkania się z naszym przedstawicielem w Warszawie

NYLON COFFEE

tel. +48 32 729 93 35
kom. +48 502 575 232
fax +48 32 757 09 43

* pola wymagane

53

Sklepy internetowe

Projektowanie graficzne

Druk

Fotografia reklamowa

Prezentery

Kalendarze i kartki