Do poprawnego działania strony wymagana jest włączona obsługa JavaScript.

W jakich technologiach tworzona jest strona internetowa?

Agencja Reklamowa Nylon Coffee tworzy strony internetowe w oparciu o najnowsze technologie (HTML, CSS, PHP, FLASH, JQUERY, JAVASCRIPT, MYSQL).

Ile kosztuje strona internetowa?

Koszt wykonania strony internetowej zależny jest od wielu czynników, m.in. od ilości elementów jakie strona www ma zawierać, ilości podstron... do każdej wyceny podchodzimy indywidualnie. Zapoznaj się z naszym ogólnym cennikiem stron internetowych.

Jaki jest czas realizacji zamówienia strony www?

Czas realizacji projektu strony www ustalany jest indywidualnie. 
Z reguły wynosi ok 4 tygodni, w zależności od aktualnej ilości zleceń oraz obciążenia działu graficznego i programistycznego.
Z doświadczenia wiemy, że największy wpływ na termin wykonania 
ma sam Klient, wszelkie opóźnienia najczęściej wynikają z braku 
czasu ze strony Klienta na przygotowanie materiałów.

Czy w późniejszym okresie jest możliwość rozbudowy strony internetowej?

W każdym momencie jest możliwość rozbudowy strony internetowej
o nowe podstrony, działy, aktualizacje treści i zdjęć.

Czy możliwa jest samodzielna administracja stroną?

Tak. Czytaj więcej w dziale panel CMS.

Serwer i domena?

Rejestrujemy domeny oraz świadczymy usługi hostingowe (home.pl) po konkurencyjnych cenach. Świadczymy kompleksowe usługi,
dlatego nie musisz się martwić i załatwiać formalności w kilku miejscach. Serwery i rejestracja domen - poznaj naszą ofertę.

Czy można umieścić stronę www na własnym serwerze?

Tak. Serwer musi jednak spełniać kilka wymogów, które są
dokładnie określone w umowie. Zalecamy jednak hosting oraz rejestrację domeny za naszym pośrednictwem. Zaletą jest to,
że nie musisz pamiętać o załatwianiu formalności w kilku miejscach
a koszty są podobne lub często niższe.

Animacja na stronie www?

Najbardziej podstawowym i atrakcyjnym rozwiązaniem jest animacja banera głównego  wraz z  hasłami reklamowymi. Odradzamy wykonywanie całych stron animowanych w technologii Flash ze względu na trudności z pozcyjnowaniem. W animacji mogą znajdować się również zdjęcia, filmy, obrazki, teksty, efektowne przejścia między elementami, podstronami itp. Po opracowaniu projektu graficznego przedstawiamy scenariusz na animację. Budżet na animacje możemy założyć już na etapie zamówienia jak również później w zależności od pomysłów które się pojawią podczas samej kreacji graficznej.

Czy samodzielne zarządzanie stroną www jest trudne?

Nie. Zarządzanie stroną polega na zalogowaniu się w panelu administracyjnym oraz uzupełnieniu treści w podobny sposób, jak w edytorze tekstów. Służymy naszą pomocą w obsłudze panelu, wstawiania treści oraz w czasie codziennego działania strony.

Czy jest możliwe samodzielne zamieszczenie materiałów na stronie www?

Taka opcja jest możliwa natomiast sugerujemy aby pierwsze uzupełnienie treści na stronie zostało wykonane przez pracowników naszej agencji. Takie podejście pozwala na prowadzenie strony od początku profesjonalnie. Podczas pierwszego uzupełniania zawartości stron wyłapywane są wszystkie ewentualne usterki oraz korygowane są style, marginesy itp

Czy moja strona www pojawi się w wyszukiwarkach?

Wykonane przez nas strony są technicznie oraz semantycznie zgodne ze standardami W3C co gwarantuje zaindeksowanie strony internetowej przez wyszukiwarki. Dodatkowo stronę www zawsze dodajemy do katalogu stron Google aby przyspieszyć proces indeksacji. Prawdopodobieńswo jednak, że strona pojawi się w pierwszej 10-tce wyników wyszukiwania Google jest bardzo małe przy dzisiejszej konkurencji w Internecie. Praktycznie w 95% przypadków potrzebna jest dodatkowa usługa pozycjonowania lub reklama AD Words którą także wykonujemy.

Jakie macie doświadczenie w projektowaniu stron www?

Agencja Reklamowa Nylon Coffee zajmuje się projektowaniem stron internetowych od 2003 roku. Jest to jedna z ważniejszych gałęzi działalności naszej Agencji Reklamowej. Tworzymy zespół doświadczonych projektantów i programistów. Na przestrzeni lat zrealizowaliśmy setki projektów dla Klientów z całej Polski oraz ze Śląska, głównie z takich miast jak: Bytom, Świętochłowice, Katowice, Chorzów, Tarnowskie Góry, Zabrze,  Siemianowice, Czeladź, Gliwice, Sosnowiec, Piekary Śląskie, Ruda Ślaska. 

 

12

Sklepy internetowe

Projektowanie graficzne

Druk

Fotografia reklamowa

Prezentery

Kalendarze i kartki