Do poprawnego działania strony wymagana jest włączona obsługa JavaScript.

Poniżej prezentujemy ogólny, orientacyjny

cennik stron internetowych.

Każda wycena dla Klienta jest przygotowywana indywidualnie po przeanalizowaniu potrzeb oraz materiałów dostarczonych przez Klienta. W przypadku kompleksowej obsługi reklamowej korzystne RABATY CENOWE.

Zaznacz pozycje które Cię interesują a kolejno przejdź do "Wyślij zapytanie" a w przeciągu 1 dnia roboczego skontaktujemy się z Tobą w celu sporządzenia precyzyjnej oferty cenowej. SUMA wybranych elementów pokaże Ci się automatycznie.

 

I. Strona internetowa

  • Indywidualny projekt graficzny (1 propozycja projektu przygotowana przez 1 projektanta)
  • 3 korekty projektu do przedstawionej propozycji zgodnie
    z sugestiami Klienta
  • Pocięcie strony do szablonu HTML oraz wdrożenie funkcjonalności;
  • Menu jedno- lub dwupoziomowe;
  • mapa serwisu;
  • optymalizacja pod kątem wyszukiwarek.

 

II. Opcje DESIGN

W standardowej ofercie wykonujemy jeden projekt graficzny strony. Jeśli wybierz opcję “Dodatkowy projekt graficzny” wykonamy dla Ciebie dwie różne propozycje wyglądu strony, przygotowane przez dwóch niezależnych grafików. Opcja dla bardziej wymagających klientów.

Animacja

Po zakończeniu prac nad projektem graficznym strony przedstawiamy scenariusz dopasowany do ustalonego budżetu. Każda animacja wyceniana jest indywidualnie w oparciu o czas pracy animatora, potrzebny na zrealizowanie pomysłu.

Wizualizacja działu [POLECAMY]

Często zachodzi konieczność zwizualizowania układu treści na podstronach. Przykładem może być rozbudowany dział Oferta, który kompozycją treści może się znacząco różnić od strony głównej czy działu O firmie. W takim przypadku oprócz strony głównej projektujemy poszczególne działy i podstrony.

 


 

III. Panel CMS

Standardowa wersja panelu, umożliająca wprowadzanie zmian
w tekstach, galeriach zdjęć i aktualnościach. Zastosowanie: strony firmowe, posiadające tylko polską wersję językową.

Wersja panelu Essential rozszerzona o obsługę dowolnej liczby
wersji językowych strony. Zastosowanie: strony firmowe
posiadające więcej niż jedną wersję językową.


 

IV. Dodatki

Opracowanie projektu oraz skład kodu HTML w taki sposób aby strona www była przystosowana do wyświetlania na urządzeniach mobilnych (tablety oraz smartfony). W przypadku wyboru tego wariantu przedstawimy również wizualizację projektu graficznego w takiej wersji.

Statystyki pozwalą Ci śledzić m.in. ile osób odwiedza Twoją stronę,
ale również z jakich źródeł trafiają do Ciebie odwiedzający oraz
jakie działy najczęściej i najdłużej przeglądają.

Umieszczenie Twojej lokalizacji na Mapie Google oraz w projekcie strony www pozwoli łatwiej trafić klientom do Twojej firmy. Dodatkowo wpis wpływa pozytywnie na pozycjonowanie strony.

Pozwala wysłać zapytanie bezpośrednio ze strony.

Integracja strony z profesjonalnym systemem do email marketingu FreshMail

Instalacja na stronie zakładki portalu społecznościowego Facebook. Usługa nie obejmuje zakładania ani prowadzenia konta.

Narzędzie przydatne w przypadku bardziej rozbudowanych serwisów firmowych i korporacyjnych. Pozwala odwiedzającemu na szybkie odnalezienie potrzebnych informacji.

Wprowadzenie materiałów


Ilość wersji językowych


Wycenia indywidualna po otrzymaniu kompletu materiałów.

Napisanie tekstu reklamowego od podstaw na podstawie treści dostarczonej przez Klienta lub profesjonalna korekta treści. Wycena indywidualna po otrzymaniu materiałów.

Zdjecia na licencji Royality Free

Zakup zdjęć z bazy stockowej na potrzeby projektu graficznego

 

NYLON COFFEE

tel. +48 32 729 93 35
kom. +48 502 575 232
fax +48 32 757 09 43

Administratorem Państwa danych osobowych jest Agencja Reklamowa Nylon Coffee
Damian Pieczyrak z siedzibą przy ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 9, 41-902 Bytom. Państwa dane będą przetwarzane jedynie w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Mogą Państwo również wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi zapytania. Podstawa prawna: przetwarzanie jest niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy. W razie pytań prosimy o kontakt na: office@nyloncoffee.pl. Więcej na ten temat polityka prywatności
czytaj więcej schowaj

* pola wymagane

47
Twoja kalkulacja
Projekt + wdrożenie 2000 zł
SUMA NETTO: 2000 zł

Sklepy internetowe

Projektowanie graficzne

Druk

Fotografia reklamowa

Prezentery

Kalendarze i kartki