Do poprawnego działania strony wymagana jest włączona obsługa JavaScript.

REKLAMA W INTERNECIE
REKLAMA OD NAJLEPSZEJ STRONY

Agencja Reklamowa Nylon Coffee od lat specjalizuje się w projektowaniu i wdrażaniu nowoczesnych i przejrzystych stron internetowych.

Jak działamy? - etapy projektowania strony internetowej

1. Poznajemy się

Projektowanie stron internetowych

zaczynamy od określenia potrzeb naszego Klienta, grupy docelowej oraz specyfiki branży, konkurencji. Zadbamy o to by strona internetowa była zarówno atrakcyjna, przejrzysta, jak i funkcjonalna dla jej użytkowników. Strona internetowa przede wszystkim ma być skutecznym narzędziem w pozyskiwaniu potencjalnych Klientów.

2. Przygotowanie wyceny

Po dogłębnej analizie zebranych informacji przystępujemy do wstępnej wyceny projektu strony www. Przedstawimy Ci
szczegółową kalkulację cenową na stworzenie strony www oraz warunków realizacji projektu.

3. Podpisanie umowy o wykonanie strony www

Wszelkie ustalenia dotyczące projektu strony www oraz przedstawiona kalkulacja zostaje sfinalizowana umową. Podpisanie umowy jest dla nas sygnałem do rozpoczęcia prac nad tworzeniem strony www.

4. Opracowanie projektu graficznego strony www

Kolejnym etapem jest projektowanie graficzne strony www. Zaproponujemy Ci intuicyjną nawigację, uwypuklimy najważniejsze aspekty Twojej oferty, przedstawimy pomysł na animację Flash,
dzięki której statyczne elementy wkrótce ożyją i przykują uwagę Twoich Klientów.

5. Programowanie strony, czyli przygotowanie techniczne

Na tym etapie kończymy graficzne projektowanie strony www i dalsze prace przejmuje dział programistyczny, który przygotuje stronę jako szablony HTML. Następnie wdrażamy system zarządzania treścią CMS oraz uzgonione podczas wyceny serwisu funkcjonalności, które uzgodniliśmy podczas wyceny serwisu. Pracujemy równolegle nad animacjami Flash.

6. Uzupełnienie treści strony internetowej

Uzupełniamy materiały na podstronach: teksty, zdjęcia w galeriach, ofertę produktową, wersje językowe - całą zawartość merytoryczną strony www. Ciągle masz dostęp i wgląd do zmian jakie wprowadzamy pod adresem testowym Twojej nowej strony.

7. Testowanie strony www

Na tym etapie wspólnie z Tobą wprowadzamy ostatnie poprawki i testujemy nową stronę internetową. Na bieżąco informujemy o postępie prac oraz ustalamy wszelkie detale istotne dla projektu.

8. Uruchomienie strony internetowej

Jeśli wszystko mamy zapięte na ostatni guzik przenosimy stronę www na serwer docelowy. Jeśli posiadasz swój serwer i spełnia on nasze wymogi (są one dokładnie sprezycowane w umowie) to bez problemu zainstalujemy na nim stronę. W przypadku problemów oferujemy nasz serwer, na którym gwarantujemy poprawne działanie strony internetowej.

Dodatkowo proponujemy
PAKIET KOMPLEKSOWYCH USŁUG

CEL: wypromowanie strony, usługi lub produktu w Internecie oraz dbanie o spójny wizerunek Twojej firmy

  • Rejestracja domeny;
  • Hosting - utrzymanie strony na serwerze;
  • Aktualizacja zawartości strony internetowej;
  • Optymalizacja kodu strony pod kątem wyszukiwarek;
  • Promocja strony, usługi lub produktu w internecie,
    tworzenie kompleksowych strategii e-marketingowych;
  • Spójna identyfikacja wizualna Firmy zarówno w Internecie, materiałach poligraficznych (wizytówki, papier firmowy, foldery reklamowe, gadżetach) jak i prezentacji zewnętrznej firmy (banery reklamowe,szyldy, reklama na samochodach).

Agencja Reklamowa Nylon Coffee tworzona jest przez zespół wyjątkowych specjalistów od projektowania stron www. Obsługujemy Klientów w zakresie reklamy z całej Polski oraz Klientów lokalnych ze Śląska, głównie z takich miast jak: Bytom, Katowice, Chorzów, Tarnowskie Góry, Zabrze, Czeladź, Gliwice, Świętochłowice, Sosnowiec, Piekary Śląskie, Ruda Ślaska, Siemianowice, Warszawa. Interesuje Cię reklama na terenie Śląska? Umów się na spotkanie w Bytomiu lub w siedzibie Twojej firmy. Istnieje również możliwość spotkania się z naszym przedstawicielem w Warszawie.

NYLON COFFEE

tel. +48 32 729 93 35
kom. +48 502 575 232
fax +48 32 757 09 43

Administratorem Państwa danych osobowych jest Agencja Reklamowa Nylon Coffee
Damian Pieczyrak z siedzibą przy ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 9, 41-902 Bytom. Państwa dane będą przetwarzane jedynie w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Mogą Państwo również wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi zapytania. Podstawa prawna: przetwarzanie jest niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy. W razie pytań prosimy o kontakt na: office@nyloncoffee.pl. Więcej na ten temat polityka prywatności
czytaj więcej schowaj

* pola wymagane

12

Sklepy internetowe

Projektowanie graficzne

Druk

Fotografia reklamowa

Prezentery

Kalendarze i kartki