Do poprawnego działania strony wymagana jest włączona obsługa JavaScript.

Wizualizacja produktów
oraz procesów przemysłowych w 3D

Czy...

  • Posiadasz produkt, który nie istnieje, ale dysponujesz rysunkami technicznymi lub jego szkicem?
  • Gabaryty Twoich urządzeń lub produktów uniemożliwiają wykonanie tradycyjnego zdjęcia?
  • Chcesz zaprezentować właściwości produktu, które ciężko wykonać tradycyjnymi technikami, takimi jak: przekrój, przenikanie, interakcja poszczególnych elementów?
  • Zamierzasz przedstawić planowane przedsięwzięcie lub inwestycję budowlaną?
  • Wykonanie zdjęcia Twojego przedsięwzięcia lub projektu
    jest niemożliwe?
  • Po prostu marzysz o niestandardowej formie promocji?

Jeżeli na przynajmniej jedno z powyższych pytań odpowiedziałeś twierdząco, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą.

Przygotowujemy niepowtarzalne wizualizacje 3D oraz animacje 3D z wykorzystaniem innowacyjnych rozwiązań. Pracujemy na licencjonowanym oprogramowaniu Autodesk 3ds Max oraz Adobe Production Studio. Sprawimy, że Twój produkt wyróżni się spośród konkurencji, a Klienci zapamiętają tylko Ciebie.

W naszym zespole pracują osoby o nieprzeciętnych umiejętnościach które zdobywały doświadczenie również w mniędzynarodowych projektach z zakresu modelowania 3D.

 

Agencja Reklamowa Nylon Coffee tworzona jest przez zespół wyjątkowych specjalistów od modelowania i wizualizacji 3D. Obsługujemy Klientów w zakresie reklamy z całej Polski oraz Klientów lokalnych ze Śląska, głównie z takich miast jak: BytomKatowiceChorzówTarnowskie GóryZabrzeCzeladźGliwiceŚwiętochłowiceSosnowiecPiekary ŚląskieRuda ŚlaskaSiemianowiceWarszawa. Interesuje Cię reklama na terenie Śląska? Umów się na spotkanie w Bytomiu lub w siedzibie Twojej firmy. Istnieje również możliwość spotkania się z naszym przedstawicielem w Warszawie

NYLON COFFEE

tel. +48 32 729 93 35
kom. +48 502 575 232
fax +48 32 757 09 43

Administratorem Państwa danych osobowych jest Agencja Reklamowa Nylon Coffee
Damian Pieczyrak z siedzibą przy ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 9, 41-902 Bytom. Państwa dane będą przetwarzane jedynie w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Mogą Państwo również wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi zapytania. Podstawa prawna: przetwarzanie jest niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy. W razie pytań prosimy o kontakt na: office@nyloncoffee.pl. Więcej na ten temat polityka prywatności
czytaj więcej schowaj

* pola wymagane

17

Sklepy internetowe

Projektowanie graficzne

Druk

Fotografia reklamowa

Prezentery

Kalendarze i kartki