Projektowanie graficzne broszur, folderów reklamowych oraz druk poligraficzny

Wykonujemy indywidualne projekty folderów reklamowych w różnych formatach. Możliwość składania po dłuższym i krótszym boku. 

Drukujemy broszury reklamowe oraz składane foldery reklamowe

Nakład już od 50szt. 

Termin realizacji projektu i druku folderów:

 • projekt graficzny: w zależności od ilości stron, do ustalenia po otrzymaniu materiałów
 • druk standard: 3 dni robocze
 • druk premium: 5-8 dni roboczych
 • druk ekspres: 2 dni robocze

Folder reklamowy tryptyk 3xA4

Folder reklamowy tryptyk 3xA5

Folder reklamowy tryptyk 3x200x200mm

Projekt folderu reklamowego (Cennik)

Projekt koncepcyjny
Format projektu
Ilość stron wraz z okładką
Srebrny
900.00 zł
855.00 zł*
Złoty
980.00 zł
931.00 zł*
Platynowy
1240.00 zł
1178.00 zł*
1 1 1
Srebrny
900.00 zł
855.00 zł*
1
Złoty
980.00 zł
931.00 zł*
1
Platynowy
1240.00 zł
1178.00 zł*
1

Cennik usług dodatkowych

Retusz zdjęć dostarczonych od Klienta (cena za 1szt.)
od 30zł
Skład folderu w innej wersji językowej
30zł / 1 str.
Wycięcie produktu z tła na zdjęciu (cena za 1szt.)
od 15zł
Przerysowanie symboli, logo na wektory (cena za 1szt.)
od 50zł
Skład innej wersji językowej (cena nie zawiera tłumaczenia)
35zł / 1 stronę
Tłumaczenie treści na inny język
do wyceny od ilości znaków

Proces Twórczy

ANALIZA

 • Analizujemy Twoje dotychczasowe projekty
 • Adaptujemy się do aktualnej identyfikacji Twojej firmy lub tworzymy nową
 • Dostosowujemy parametry druku i uszlachetnienia, by maksymalnie wykorzystać potencjał projektu
 • Weryfikujemy treści lub je opracowujemy wraz z hasłami reklamowymi
 • Weryfikujemy zdjęcia i grafiki, które nam dostarczasz

PRODUKCJA

 • Umieszczamy treści na ustalonym formacie i weryfikujemy ilość stron do ilości materiałów
 • Prezentujemy projekt koncepcyjny folderu i wprowadzamy korekty zgodnie z Twoimi wymaganiami
 • Składamy kolejne strony folderu zgodnie z ustalonym wytycznymi

GOTOWY PROJEKT

 • Wykupujemy licencję na zastosowane zdjęcia i grafiki stockowe
 • Projektujemy warstwy uszlachetnień
 • Generujemy pliki do druku
 • Drukujemy foldery reklamowe
 • Przekazujemy pliki PDF do druku i do internetu

 

PROJEKT folderu reklamowego - design bez kompromisów

Oferujemy kompleksowe usługi, które pozwolą Ci podnieść wizerunek Twojej firmy na wyższy poziom. 
W ramach naszych usług oferujemy między innymi.

Audyt dotyczasowym materiałów drukowanych

Pomożemy Ci zidentyfikować, co warto zmienić lub poprawić w dotychczasowych materiałach drukowanych Twojej firmy.

Opracujemy treści do folderu reklamowego

Na podstawie dostarczonych materiałów lub korygujemy już istniejące treści. Dodatkowo, proponujemy oryginalne hasła reklamowe.

czytaj więcej

Tłumaczenia językowe katalogów reklamowych

Współpracujemy ze sprawdzonymi tłumaczami dzięki czemu zapewniamy wysokiej jakości tłumaczenia.

Fotografia produktowa wraz z zaawansowanym retuszem

Stworzenie katalogu reklamowego bez dobrych zdjęć jest praktycznie niemożliwe. Fotografia produktowa w naszym studio lub na miejscu w Twoje siedzibie.

czytaj więcej

Profesjonalna fotografia siedziby i hal produkcyjnych Twojej firmy

Zdjęcia z ziemi lub drona.

czytaj więcej

Fotografia ludzi

Zarówno zdjęcia w otoczeniu biurowym jak i sesje na halach produkcyjnych lub portretowe.

czytaj więcej

Wizualizacje 3D produktów

Jako alternatywa do sesji zdjęciowej. Możemy pokazać produkty w dowolny sposób: na białym tle lub w aranżacji, w przekroju.

czytaj więcej

Szczegóły SZCZEGÓŁY

Projekt folderu - Gwarancja Satysfakcji 100%

Wykonaliśmy setki projektów folderów reklamowych i jesteśmy pewni swoich kompetencji. Dlatego w przypadku, gdy prezentowana koncepcja graficzna nie spełni Państwa oczekiwań, gwarantujemy zwrot wpłaconej zaliczki oraz anulujemy zamówienie, nie generując żadnych dodatkowych kosztów po Państwa stronie.

DRUK folderów reklamowych

Doskonała jakość dzięki najnowocześniejszym maszynom drukarskim pozwala nam ofertować druk zarówno w standardzie, jak i premium z różnymi opcjami papierów, uszlachetnień i zdobień.

Dopasuj swój folder dokładnie do swoich potrzeb - od standardowego formatu A4 po kwadratowe lub podłużne, a także dostosuj okładkę, podłoże, rodzaj foliowania, ilość kartek i ozdobne wykończenia. 

Nakład: od 50 szt

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Na naszej stronie znajdziesz cennik z trzema pakietami do wyboru: Fundament, Wizja i Kompleks. Po otrzymaniu od Ciebie wszystkich potrzebnych materiałów, dokładnie zrozumiemy Twoje wymagania i przygotujemy indywidualną wycenę.


Po podpisaniu umowy i otrzymaniu od Ciebie wszystkich materiałów, przygotujemy projekt koncepcyjny w ciągu kilku dni roboczych. Po jego akceptacji, zaczynamy pracę nad kolejnymi stronami folderu. Dla projektów kilkustronicowych, dodatkowe dni robocze mogą być potrzebne. Dla bardziej rozbudowanych folderów, cały proces może trwać nawet do miesiąca. Dzięki naszej elastyczności i zespołowi grafików, jesteśmy w stanie dostosować się do Twoich potrzeb.


Posiadamy szerokie portfolio, które obejmuje różne projekty — od folderów i katalogów po ulotki. Dzięki temu możesz zobaczyć i ocenić jakość naszej pracy. Portfolio znajdziesz na dole tej strony lub w dziale głównym "realizacje".


Oczywiście, prezentujemy Ci projekt w różnych etapach, abyś mógł mieć wpływ na jego ostateczny kształt. Twoje sugestie są dla nas bardzo cenne, ponieważ to Ty najlepiej znasz swoją firmę i jej produkty. Wszystkie grafiki i zdjęcia stockowe zakupimy dopiero po Twojej akceptacji. W fazie koncepcyjnej używamy ich z znakami wodnymi.


W naszym standardowym pakiecie oferujemy jeden projekt koncepcyjny, który tworzymy po dokładnym zrozumieniu Twoich potrzeb i wytycznych. Jeżeli chcesz mieć więcej opcji, możesz dokupić drugi projekt stworzony przez innego grafika - na początku zlecenia lub w trakcie. Po wyborze najlepszej dla Ciebie koncepcji, wybrany grafik będzie kontynuował prace nad projektem.Cena dodatkowego projektu jest podana na tej stronie w sekcji "Cennik"


Cena, którą podajemy, dotyczy tylko i wyłącznie projektu graficznego oraz przygotowania plików do druku i internetu. Koszt druku jest kalkulowany osobno i zwykle ustalamy go po zakończeniu projektu. To dlatego, że ilość stron może się zmieniać w trakcie prac. Jeżeli już na początku wiesz, że chcesz korzystać z niestandardowych materiałów czy dodatkowych ozdób, wtedy od razu uwzględniamy te elementy w wycenie druku i projektu.


Oprócz projektu graficznego, oferujemy także tworzenie treści reklamowych. Bazujemy na materiałach dostarczonych przez Ciebie lub na inspiracjach z branży i konkurencyjnych stron. Nasza oferta ma na celu kompleksową realizację folderu od początku do końca.


Tak, dostarczamy Ci projekt w dwóch wersjach: jedna zoptymalizowana dla internetu, druga w wysokiej jakości do druku. Dodatkowo, na życzenie możemy udostępnić poszczególne elementy projektu, takie jak ikony, grafiki czy ilustracje, w formie osobnych plików. Możesz je potem swobodnie wykorzystać w innych projektach.


Standardowo, pliki źródłowe nie są wliczone w cenę projektu. Możesz jednak je wykupić za dodatkową opłatą, która wynosi 50% wartości samego projektu. W przypadku większych publikacji, koszt ten może być niższy i wynosić od 25% do 35%. Nasze projekty tworzymy w programach Adobe Photoshop, Illustrator oraz InDesign.


Oczywiście, tworzenie folderów to tylko jedna z licznych usług, które oferujemy. Naszym celem jest zapewnienie kompleksowej obsługi w zakresie reklamy. Dla stałych klientów mamy specjalne rabaty.


Oczywiście. Przed rozpoczęciem pracy dokładnie zapoznajemy się z Twoją firmą i jej dotychczasową identyfikacją wizualną. Możemy dostosować się do istniejących wytycznych lub stworzyć dla Ciebie nową koncepcję. Weryfikujemy zdjęcia i grafiki, które nam dostarczasz.Dostosowujemy również parametry druku i dodatkowe uszlachetnienia, aby jak najlepiej wykorzystać potencjał projektu.


Ważne jest dla nas, abyś był w pełni zadowolony z naszej usługi. W pierwszej kolejności dokładamy wszelkich starań, aby projekt spełnił Twoje oczekiwania. Jest to proces współpracy, w którym jesteśmy otwarci na Twoją opinię, modyfikacje i korekty. Nasz zespół jest gotów wprowadzić niezbędne zmiany, aby dostarczyć produkt, który będzie Ci w pełni odpowiadał. Jeżeli jednak mimo podjętych działań końcowa koncepcja graficzna nadal nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy 100% gwarancję satysfakcji. W takim przypadku zwrócimy wpłaconą zaliczkę i anulujemy zamówienie, nie obciążając Cię żadnymi dodatkowymi kosztami. Zwrot wpłaconej zaliczki jest dla nas ostatnią możliwością, ale chcemy, abyś czuł się pewny, że zawsze masz tę opcję.


Masz do tego prawo, ponieważ projekt jest Twoją własnością. Jednak warto zastanowić się nad kompleksową usługą druku w naszej Agencji. Ponieważ wtedy cała odpowiedzialność za jakość i spójność projektu pozostaje w jednych rękach – od koncepcji po finalny produkt. Eliminuje to potencjalne problemy i nieporozumienia, które mogą wystąpić, gdy odpowiedzialność jest podzielona między różne podmioty. Oferujemy konkurencyjne warunki cenowe i wysoką jakość druku.


Projekty wykonujemy samodzielnie z naszymi grafikami, nie pracujemy na szablonach czy gotowcach. Prawa autorskie-majątkowe w pełni przechodzą na Ciebier. Bez żadnych dodatkowych licencji możesz wykorzystywać projekt w ramach działań promocyjnych i reklamowych swojego przedsiębiorstwa.


W ramach standardowej oferty zapewniamy możliwość wprowadzenia rozsądnej liczby poprawek, które są wliczone w cenę projektu. Jeżeli jednak zaproponowane zmiany są czasochłonne, wprowadzają istotne modyfikacje do pierwotnej koncepcji, lub wymagają na przykład całkowitego przeprojektowania strony z powodu nowych materiałów, te dodatkowe prace są rozliczane osobno. O każdych dodatkowych kosztach będziemy Cię informować z wyprzedzeniem.


Zlecenie na realizację projektu rozpoczynamy po podpisaniu umowy oraz otrzymaniu zaliczki w wysokości 50% wartości projektu. Po zakończeniu wszystkich prac przedstawiamy Państwu szczegółowy raport. W raporcie tym zawarte są informacje o ewentualnych zmianach w zakresie wykonanych prac, takich jak liczba stron lub ilość zdjęć wymagających retuszu. Następnie wystawiamy fakturę końcową z terminem płatności 14 dni od daty jej otrzymania.

Podłoża

Szczegóły SZCZEGÓŁY

Papier Kreda mat lub błysk

od 300g do 450g

Papier kreda mat to rozwiązanie dla eleganckich i poważnych dokumentów, natomiast papier kreda błysk uwydatnia intensywność kolorów i kontrast.

Szczegóły SZCZEGÓŁY

Papier Satynowy

300g i 400g

Papier satynowy to bielony karton, który posiada subtelne i eleganckie wykończenie, które jest miłe w dotyku i przyjemne dla oka. 

Szczegóły SZCZEGÓŁY

Papier Ekologiczny

Woodstock Betulla 225g

Papier z delikatnym odcieniem szarości, wytwarzany z odnawialnych surowców. Naturalną faktura i kolor, dodaje unikalnego wyglądu do wydruków. Przyjazny dla środowiska. Alternatywa dla tradycyjnego papieru.

Papier Ekologiczny

Materica Kraft 250g

Papier o brązowo ziemistym odcieniu o surowej fakturze. Wytwarzany z surowców odnawialnych, takich jak pulpa z makulatury i drewna. Ekologiczna alternatywa dla tradycyjnego papieru. Dodaje unikalnego wyglądu do wydruków.

Uszlachetnienia

Szczegóły SZCZEGÓŁY

Folia błysk

Nadaje na wydrukach wyraźny połysk, ożywia kolory co pozwala uzyskać na wydrukach wyraźny kolor i kontrast. Zwiększa odporność na zachlapanie i naruszenie mechaniczne.

 

Szczegóły SZCZEGÓŁY

Folia mat

Folia matowa zwiększa trwałość produktu jak również nadaje prestiżowego wyglądu jak i wizualnej miękkości. Kolory stają się bardziej stonowane, mniej jaskrawe. Świetnie nadaje się na teczki ofertowe, menu restauracyjne, wizytówki i zaproszenia.

Szczegóły SZCZEGÓŁY

Folia soft touch

Folia matowa o aksamitnym, delikatnym dotyku. Wycisza barwy. Wizualnie i dotykowo nadaje produktom bardziej ekskluzywnego wyglądu.

Wybiórcza kolorowa folia

Hot Stamping

Błyszcząca, metaliczna i wyraźnie wypukła folia na matowym wydruku. Folia jest stosowana tylko na wybranych miejscach przez co produkt staje się wizualnie bardziej luksusowy. Dostępne kolory: złoty błysk, złoty mat, srebrny. miedziany, grafitowy. niebieski, czerwony, zielony i inne kolory

Szczegóły SZCZEGÓŁY

Wybiórczy Lakier UV

Błyszcząca warstwa lakieru  nałożona wyłącznie na wybranych elementach. Stosowana na folii mat lub soft touch. 

 

Foldery reklamowe jako narzędzie marketingowe

 • Mogą być rozdawane na różnych wydarzeniach, takich jak targi czy konferencje, aby przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów.
 • Foldery są również często używane jako materiały reklamowe w punktach sprzedaży, takich jak sklepy czy salony.
 • Foldery reklamowe mogą być również wykorzystywane do pozyskiwania nowych klientów poprzez bezpośrednie mailingi czy rozsyłanie pocztą.
 • Służą również jako narzędzie do prezentacji oferty firmy czy produktów w wersji elektronicznej na stronie internetowej.
 • Foldery reklamowe to ciągle skuteczne narzędzie marketingowe, które pozwala na prezentację oferty firmy czy produktów w sposób profesjonalny i atrakcyjny.

 

Zobacz nasze projekty ulotek, folderów oraz katalogów reklamowych:

Firmy, które nam zaufały